• 15 Temmuz 2024 Pazartesi
 • EN
 • İLETİŞİM

  Fuar Alanı

  YOL TARİFİ AL

  PSB İletişim

  Merkez Ofis

  Papuççular Mh. Değirmen Han Sk. Abdülkadir Güler İş Merkezi No:19 Adapazarı / Sakarya

   

  Fuar Alanı

  Kırkpınar Festival Alanı Soğuksu Mahallesi Melih Kibar Sahil Yolu Sapanca / Sakarya

   

  İletişim Numaralarımız

  0 264 281 99 11

  0 553 294 84 35

   

  E-Posta Hesaplarımız

  info@grupkarma.com.tr

  fuar@grupkarma.com.tr

PSB Anatolia

Uluslararası Peyzaj, Süs Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarı

 

2018-2020 yılları arasında üç kez düzenlenen Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali'nin ardından, 2021 yılında PSB Anatolia Peyzaj Süs Bitkileri ve Bahçe Ekipmanları içeriğiyle ilk kez 'Ulusal İhtisas Fuarı' statüsünde düzenlendi.

 

PSB Anatolia, ulusal ve uluslararası düzeyde peyzaj ve süs bitkileri sektöründe yeni ticaret fırsatlarını bir araya getiriyor. Fuar alanındaki B2B toplantı salonları, VIP toplantı salonları, konferans ve seminer salonları, yeni iş fırsatları için uygun görüşmeler yapma imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda, geniş bir ürün yelpazesi sunan PSB Anatolia, bitki türlerinin yanı sıra peyzaj ekipmanları ve makineleri konusunda uzmanlaşmış katılımcıları bir araya getirmeyi amaçlamaktadır. PSB Anatolia, sektörün dinamiklerini bir araya getirerek, yeni ürün ve trendleri takip etmek için ideal bir nokta olma özelliğini sürdürmektedir.

 

PSB Anatolia Fuarı, sektörün tüm unsurlarını bir araya getirme amacıyla, peyzaj mimarlığı öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşen Tasarım ve Uygulama Yarışması'nı düzenledi. Bu, Türkiye'deki 'süs bitkileri fuarı için düzenlenen ilk tasarım yarışması' olma özelliği taşımaktadır. Geleceğin peyzaj mimarlarının mesleki deneyim kazanmalarını amaçlayan yarışma, üniversiteler ve TMMOB Peyzaj Mimarları Odası iş birliğinde daha geniş katılım ve çok daha kapsamlı bir içerikle gerçekleştirilmektedir.