• 28 Kasım 2023 Salı

PSB Anatolia

Uluslararası Peyzaj, Süs Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarı

2018-2020 yılları arasında üç kez gerçekleştirilen Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali'nin ardından 2021 yılı itibariyle PSB ANATOLIA Peyzaj Süs Bitkileri ve Bahçe Ekipmanları içeriğiyle ‘Ulusal İhtisas Fuarı' statüsünde ilk kez gerçekleştirildi.

 

PSB ANATOLIA, ulusal ve uluslararası boyutta peyzaj ve süs bitkileri sektöründe yeni ticaret fırsatlarını bünyesinde barındırıyor. Bu kapsamda fuar alanı içerisindeki B2B toplantı salonları, VIP toplantı salonları, konferans ve seminer salonları ile yeni iş fırsatları için uygun görüşme imkânı sunuyor. Diğer yandan, ürün çeşitliliği noktasında büyük bir portföyü bir araya getiren PSB ANATOLIA bitki türlerinin yanında, peyzaj ekipmanları ve makineleri üzerine yoğunlaşan katılımcıları da tek bir noktada buluşturmayı hedefliyor. PSB ANATOLIA sektörün dinamiklerini bir araya getirerek, yeni ürün ve trendlerin takip edilebileceği tek nokta olma özelliğini koruyor.

 

PSB ANATOLIA Fuarı, sektörün tüm bileşenlerini bir araya getirmek amacıyla, peyzaj mimarlığı öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşen Tasarım ve Uygulama Yarışması'nı hayata geçirdi. Türkiye'de ‘süs bitkileri fuarında gerçekleştirilen ilk tasarım yarışması'na ev sahipliği yapıyor. Geleceğin peyzaj mimarlarının mesleki görgü ve tecrübe edinmesini hedefleyen yarışma üniversiteler ve TMMOB Peyzaj Mimarları Odası iş birliğinde daha geniş katılım ve çok daha kapsamlı bir içerikle hayata geçiriliyor.

 

PSB ANATOLIA

YERİNDE

YENİDEN